Candreva përshëndet Interin: Unë dhashë gjithçka dhe jam krenar për këtë!

Candreva përshëndet Interin: Unë dhashë gjithçka dhe jam krenar për këtë!

18:14, 24/09/2020

Në pritje të zyrtarizimit të transferimit të tij te Sampdoria, futbollisti Antonio Candreva donte të përshëndeste Interin përmes rrjeteve sociale: "Krenar që kam dhënë gjithçka me fanellën zikaltër. Faleminderit tifozëve për të gjithë afeksionin dhe mbështetjen në këto vite ... Unë u përpoqa t'iu përgjigjesha në fushë, gjithmonë, deri në pikën e fundit të djersës. Ju përqafoj dhe fat të mbarë ", tha Candreva.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco