Rezultoi pozitiv, Ibra bën reagimin epik: Covid kishte guximin të më sfidonte

Rezultoi pozitiv, Ibra bën reagimin epik: Covid kishte guximin të më sfidonte

17:40, 24/09/2020

Këtë pasdite, klubi i  Milanit konfirmoi lajmin se Zlatan Ibrahimovic ishte infektuar me Covid-19. Një lajm i keq për lojtarin, por edhe për kuqezinjtë, të cilëve u duhet të bëjnë pa shërbimet e suedezit në tre ndeshjet e ardhshme.

Disa orë pas këtij njoftimi, Ibra donte të reagonte. Dhe si zakonisht, ai bwri njw reagim epik. “Unë rezultova negativ dje me Covid dhe pozitiv sot. Pa simptoma. Covid kishte guximin të më sfidonte. Ide e keqe ” , postoi ai në llogarinë e tij në Twitter.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco