E kryer: Talenti i Ajax kryen nesër vizitat mjekësore te Barcelona

E kryer: Talenti i Ajax kryen nesër vizitat mjekësore te Barcelona

23:30, 23/09/2020

Marrëveshja me Ajax është arritur, po ashtu edhe ajo me lojtarin. Sergino Dest së shpejti do të veshë fanellën e Barcelonës.

Mbrojtësi amerikan do të zëvendësojë Semedo, i cili u largua nga blaugranët dhe nënshkroi me Wolves.

Sipas raportimeve tĂ« “Catalunya Radio”, mbrojtĂ«si pritet tĂ« mbĂ«rrijĂ« ditĂ«n e nesĂ«rme nĂ« KatalunjĂ« pĂ«r tĂ« kryer vizitat mjekĂ«sore dhe mĂ« pas tĂ« firmos kontratĂ«n me Barçën.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco