VIDEO/ Kai Havertz shënon golin e parë me fanellën e Chelseas

VIDEO/ Kai Havertz shënon golin e parë me fanellën e Chelseas

21:34, 23/09/2020

Chelsea po fiton me rezultatin 2-0 në duelin ndaj Barnsley i vlefshëm për 1/16 në “EFL Cup”.

Golin e dytë për “blutë” e ka shënuar 21-vjeçari, Kai Havertz në minutën e 29’të takimit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco