Futbollisti i Milanit rezulton pozitiv me koronavirus

Futbollisti i Milanit rezulton pozitiv me koronavirus

16:54, 23/09/2020

Një lajm i keq për skuadrën e Milanit. Mbrojtësi, Leo Duarte ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Lajmi është publikuar nga skuadra kuqezi në profilin zyrtar.  24 vjeçari, tashmë, është në izolim sipas rregullores së qeverisë italiane.

“Leo Duarte ka rezultuar pozitiv me koronavirus pasi iu nënshtrua testeve ditën e djeshme dhe është vendosur në izolim”, thuhet në njoftim.

“Anëtarët e tjerë të ekipit dhe stafi janë testuar negativisht”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco