FOTO/ E dashura e Neymar ‘çmend rrjetin’ me të brendshme

FOTO/ E dashura e Neymar ‘çmend rrjetin’ me të brendshme

13:24, 23/09/2020

Emri i saj është lakuar shumë së fundmi në rrjete sociale për shkak se prishi miqësinë midis këngëtarit të njohur Maluma dhe futbollistit të Psg Neymar.

Dhe bëhet fjalë për modelen Natalia Barulich e cila njihet për fotot e saja provokuese ku bën pjesë dhe fotoja e publikuar së fundmi nga vetë ajo.

Në foto Natalia shfaqet e veshur me bikini të cilat ja nxjerrin në pah më shumë format e saj perfekte.

Modelja dhe kësaj herë nuk i ka lënë vend imagjinatës duke bërë që komentet dhe pëlqimet të vërshojnë lum nga  ndjekësit e saj. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco