Tre raste të reja me koronavirus në Premier League

Tre raste të reja me koronavirus në Premier League

21:28, 22/09/2020

Një tjetër “valë” koronavirus e ka prekur Premier League.

Tre pjesëtarë të skuadrës së West Ham, kanë rezultuar pozitiv me Covid-19.

Bëhet fjalë për trajnerin, David Moyes, qendërmbrojtësin, Issa Diop dhe mesfushorin, Josh Cullen, do të izolohen për 10 ditë sipas rregullores së qeverisë britanike.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco