Duel nga distanca mes Barcelonës dhe Bayern Munich për talentin e Ajax

Duel nga distanca mes Barcelonës dhe Bayern Munich për talentin e Ajax

19:16, 22/09/2020

Shitja e Nelson Semedo pritet të zhbllokoi merkaton e Barcelonës. Klubi katalanas, siç raportohet nga Mundo Deportivo ,  interesohet për Sergino Dest. Ky i fundit pëlqehet shumë nga trajneri Koeman, i cili e kërkon me doemos në ekip.

Bayern Munchen ka gjetur një marrëveshje me Ajax për lojtari, por blaugranët kanë hyrë në negociata midis dy klubeve dhe kërkojnë të nënshkruajnë me Dest. Gjithçka, pra, tashmë do të varet nga vullneti i futbollistit amerikan.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco