VIDEO/ Vitet kalojnë, klasi mbetet. Ibrahimovic shënon golin e dytë

VIDEO/ Vitet kalojnë, klasi mbetet. Ibrahimovic shënon golin e dytë

22:30, 21/09/2020

Pasi shënoi në pjesën e parë, Ibra ka realizuar edhe gjatë pjesës së dytë në sfidën kundër Bolognas.

Të dytin personal dhe për ekipin e tij, për 2-0, Ibrahimovic e shënoi në minutën e 50’, nga penalltia duke treguar të gjithë klasin e tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco