Formacionet zyrtare: Milan - Bologna

Formacionet zyrtare: Milan - Bologna

19:56, 21/09/2020

Sot në orën 20:45, Milani do të përballet sot në “San Siro” ndaj Bologna në ndeshjen për javën e parë në Serie A.

Formacionet zyrtare:

Milan (4-2-3-1): Donnarumma G; Calabria, Kjaer, Gabbia, Theo Hernandez; Kessie-Bennacer; Castillejo, Calhanoglu, Rebic; Ibrahimovic.

Bologna (4-2-3-1): Skorupski; De Silvestri, Danilo, Tomiyasu, Dijks; Schouten, Dominguez; Orsolini, Soriano, Barroë; Palacio. All. Mihajlovic

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco