Tragjedi në familjen e mesfushorit, arma e gjahut i merr jetën fëmijës 11-vjeçar

Tragjedi në familjen e mesfushorit, arma e gjahut i merr jetën fëmijës 11-vjeçar

11:05, 21/09/2020

Një tragjedi e rëndë ka tronditur familjen e mesfushorit të Evertonit, Gulfi Sigurdson.

Kunati i tij 11-vjeçar ka vrarë veten me një armë gjahu.

Ngjarja mendohet të ketë ndodhur aksidentalisht, teksa nuk dihet pse 11-vjeçari e kishte marrë armën e gjahut nga dollapi ku ajo ishte vendosur.

Image

Arma i përkiste babait të vogëlushit, i cili kishte si pasion gjuetinë dhe e mbante pikërisht për këtë arsye.

Image

Një fatkeqësi e madhe kjo për lojtarin, i cili ende nuk ka folur për këtë ngjarje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco