VIDEO/ Blerja e re e Juventusit debuton me gol kundër Sampdorias

VIDEO/ Blerja e re e Juventusit debuton me gol kundër Sampdorias

21:10, 20/09/2020

Juventus po luan me Sampdorian ndeshjen e parë të sezonit të ri të Serie A, shkruan Syri.net.

Blerja e re, Dejan Kulusevski, debuton në mënyrë perfekte me fanellën bardhezi, duke arritur të shënojë në minutën e 13-të golin e avantazhit për kampionët e Italisë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco