VIDEO/ Chelsea-Liverpool, Mane ndëshkon dy herë Chelsean

VIDEO/ Chelsea-Liverpool, Mane ndëshkon dy herë Chelsean

18:51, 20/09/2020

Chelsea dhe Liverpooli po luajnë në “Stamford Bridge” ndeshjen e vlefshme për javën e dytë të Premierligës angleze, shkruan Syri.net.

Pjesa e parë u mbyll pa gola, por me Chelsean që mbeti në fund me dhjetë lojtarë, pas daljes me karton të kuq të Christensen.

Në pjesën e dytë kampionët e Liverpoolit shënojnë dy gola të shpejtë, me Mane në minutat 50 dhe 54 dhe kështu skuadra e Klopp udhëheq 0-2 në transfertën londineze.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco