Vidal mbërrin sot në Milano për vizitat mjekësore, shifra e transferimit

Vidal mbërrin sot në Milano për vizitat mjekësore, shifra e transferimit

16:34, 20/09/2020

Sipas “Sky Sport Italia”, Arturo Vidal do mbërrijë në Milano sot dhe nesër do t’u nënshtrohet vizitave mjekësore tek Interi.

Zikaltrit janë pranë kompletimit të transferimit të kilianit nga Barcelona dhe nesër mesfushori pritet të kalojë vizitat mjekësore.

Ky do të ishte një rikthim për Vidalin në Serinë A, 5 vite pasi la Juventusin dhe tani do ribashkohet me trajnerin Antonio Conte.

Zikaltrit raportohet se kanë arritur marrëveshje me Barcelonën për 1 milionë euro.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco