Bartomeu nuk ka ndërmend të jap dorëheqjen si president i Barcelonës

Bartomeu nuk ka ndërmend të jap dorëheqjen si president i Barcelonës

09:23, 20/09/2020

I pranishëm në një konferencë për shtyp përpara fillimit të trofeut “Gamper”, presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, foli për shumë tema, ku një ndër to ishte edhe ajo mbi mocionin e mosbesimit të ngritur kundër tij.

Bartoumeu duket i vendosur për të mos dhënë dorëheqje, pasi u shpreh se askush për momentin nuk mendon të largohet.

Në bankën e të akuzuarve, Bartomeu duket i vendosur për të mos e dorëzuar lehtë postin.

“Për momentin, askush nuk dëshiron të japë dorëheqjen. Klubi nuk ndalet dhe ne kemi shumë punë për të bërë. Ne duam të vazhdojmë të punojmë dhe lidhur me mocionin mosbesimit, do të presim procesin, " komentoi presidenti i blaugranëve.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco