Pothuajse e kryer, blerja e 'bujshme' e Interit mbërrin sot në Milano

Pothuajse e kryer, blerja e 'bujshme' e Interit mbërrin sot në Milano

09:10, 20/09/2020

Arturo Vidal është një hap larg gjetjes së skuadrës së re. “Luftëtari” kilien do të bëhet lojtar i Interit në orët e ardhshme, duke iu bashkuar sërish trajnerit Antonio Conte, me të cilin ka bashkëpunuar edhe te Juventus.

Sipas asaj që shkruan “Sky Sports”, janë duke u zgjidhur vetëm detajet e fundit të marrëveshjes. Lojtari pritet të zbarkojë ditën e sotme në Milano dhe nesër të kryejë vizitat mjekësore.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco