Serie A, Roma ndalet në barazim ndaj Veronës

Serie A, Roma ndalet në barazim ndaj Veronës

22:48, 19/09/2020

Është mbyllur pa fitues ndeshja mes Veronës dhe Romës.

Kryeqytetasit italian nuk morën më shumë se një barazim pa gola në sfidën kundër Veronës e vlefshme për javën e parë në Serie A.

Të dyja skuadrat kishin mundësitë e arta por pa mundur të zhbllokonin rezultatin. Pas javës së parë Verona dhe Roma ndajnë nga një pikë duke e nisur sezonin e ri me barazim.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco