VIDEO/ Befasia! Crystal Palace fiton penallti ndaj Man United, shikoni ekzekutimin...

VIDEO/ Befasia! Crystal Palace fiton penallti ndaj Man United, shikoni ekzekutimin...

20:07, 19/09/2020

Crystal Palace ka bërë surprizën e madhe pasi po fiton 2-0 në transfertë kundër Manchester United në ndeshjen e vlefshme 2-të në Premier League.

Në minutën e 74’ ishte Wilfried Zaha i cili nuk gaboi nga pika e bardhë e penalltisë duke dërguar topin në rrjetë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco