FOTO/ Formacionet zyrtare: Verona – Roma

FOTO/ Formacionet zyrtare: Verona – Roma

19:56, 19/09/2020

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Veronës dhe Romës e vlefshme për javën e parë në Serie A.

‘Giallorossi’ synojnë 3 pikët për të nisur mbarë sezonin e ri, ndërsa sot edhe Marash Kumbulla mund të bëjë debutimin e tij.

Ndeshja starton në orën 20:45, ja formacionet zyrtare:

Verona:

Image

Roma:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco