VIDEO/ Gol befasues në Man United - Crystal Palace, shënon...

VIDEO/ Gol befasues në Man United - Crystal Palace, shënon...

19:10, 19/09/2020

Manchester United është befasuar në shtëpi nga Crystal Palace në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë në Premier League.

Në minutën e 7’ ishte Andros Townsend i cili e dërgon topin në rrjetë duke kaluar në avantazh 1-0 skuadrën mike.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco