Zyrtare: Aro Muric firmos me skuadrën spanjolle

Zyrtare: Aro Muric firmos me skuadrën spanjolle

21:52, 18/09/2020

Portieri i kombëtares së Kosovës, Arijanet Muric është bërë me skuadër të re

Skuadra spanjolle, Girona, ka njoftuar sot për arritjen e marrëveshjes me Aro Muric.

Muric do të luajë me skuadrën spanjolle në formë huazimi.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco