Sot/ Fillon sezoni i ri në Bundesliga, Bayern përballë Schalke 04

Sot/ Fillon sezoni i ri në Bundesliga, Bayern përballë Schalke 04

08:41, 18/09/2020

Ditën e sotme starton sezoni i ri në Bundesligën gjermane.

Ashtu siç është tradita, të premten kampioni në fuqi, Bayern Munchen pret në shtëpi Schalke 04 një ndeshje që pritet me shumë interes.

Kujtojmë që Bayern sezonin e kaluar fitoi tripletën e famshme (Champions, Kampionat, Kupë).

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco