VIDEO/ Koeman kthen në identitet Barcelonën, 'ringjallet' tiki-taka e famshme

VIDEO/ Koeman kthen në identitet Barcelonën, 'ringjallet' tiki-taka e famshme

19:50, 16/09/2020

Barcelona po zhvillon një miqësore kundër Gironës, në prag të fillimit të sezonit të ri. Katalanasit kanë zhbllokuar sfidën në minutën e 21-të.

Filip Kutinjo ka qenë autor i golit, me brazilianin që shtyu topin në portën e boshatisur. Aksioni i Barcelonës ishte vërtet fantastik.

Mesa duket Koemanka arritur të instalojë menjëherë fizionominë e tij tek skuadra katalanase.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco