E ardhmja e Bale, flet agjenti: Jemi në kontakt me...

E ardhmja e Bale, flet agjenti: Jemi në kontakt me...

23:35, 15/09/2020

Jonathan Barnett , agjenti i Gareth Bale , konfirmoi për BBC Radio Uells se po zhvillohen negociata me Tottenham për kthimin në Londër të futbollistit 31 vjeçar: "Ne po flasim, Bale ende i do Spurs dhe do të dëshironte të kthehej", deklaratat e agjentit mbi largimin e uellsianit nga Real Madrid.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco