FOTO/ Formacioni i Barcelonës pa Messin dhe me blerjet e reja

FOTO/ Formacioni i Barcelonës pa Messin dhe me blerjet e reja

11:44, 01/09/2020

Leo Messi është i vendosur për tu larguar nga Barcelona.

Argjentinasi nuk ka kryer testet e Covid-19, gjithashtu ai mungoi ditën e djeshme në stërvitjen e parë për këtë sezon me katalanasit.

Skuadra katalunase po tenton që në këtë verë të transferojë Lautaro Martinezin nga Interi dhe David Alaban nga Bayern Munichu. Blaugranasit kanë transferuar tashmë Miralem Pjanicin nga Juventusi, ndërsa Antoine Griezmann e Ousmane Dembele do të ishin në krah të sulmit.

Kështu do të dukej formacioni i Barcelonës pa Messin dhe me blerjet e reja.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco