Dikur kërkonte një FOTO me Roshin, talenti sot është pjesë e Kombëtares shqiptare

Dikur kërkonte një FOTO me Roshin, talenti sot është pjesë e Kombëtares shqiptare

11:11, 01/09/2020

Raman Çepele ishte një ndër surprizat e trajnerit Edi Reja në këtë grumbullim të kombëtares shqiptare.

Ndonëse është vetëm 17-vjeç, pritshmëritë për talentin e Interit janë të mëdha. Bashkimi me kombëtaren A është padyshim një arritje e madhe për Çepelen pasi konsiderohet një talent me të ardhme.

Para disa vitesh ai ishte një tifoz i kombëtares shqiptare dhe kërkonte një foto me Odise Roshin. Ndërsa sot Raman Çepele ka mundësinë të jetë shok ekipi me Roshin dhe lojtarët e tjerë, që ndoshta dikur i shihte si idhuj.

Ka qenë presidenti i FSHF, Armando Duka ai i cili ka ndarë nëpërmjet profilit të tij në Instagram këtë detaj mjaft interesant ndaj mbrojtësin.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco