VIDEO/ PSG e huton të gjithë botën: 'Përshëndetje Leo'

VIDEO/ PSG e huton të gjithë botën: 'Përshëndetje Leo'

08:59, 01/09/2020

Paris Saint-Germain ka dashur të hutojë të gjithë botën me një postim në rrjetet sociale, duke përfituar nga rrëmuja e krijuar për shkak të lajmit të bujshëm të largimit të Lionel Messit.

Parisianët, me një postim dhe shkrim interesant, donin të përfitonin nga situata dhe të merrnin vëmendje, për t’i hutuar tifozët.

Në një postim në ‘Twitter’, ekipi francez publikoi një GIF me mesazhin “Përshëndetje Leo”. Natyrisht, mendja iu shkoi të gjithëve te Leo Messi, por fjala ishte për argjentinasin tjetër, Leandro Paredes, i cili u shfaq duke qeshur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco