Bayern Munchen kthen në ‘tabelë qitje’ portën  Barcelonës, 4 gola për 31’

Bayern Munchen kthen në ‘tabelë qitje’ portën Barcelonës, 4 gola për 31’

21:34, 14/08/2020

Në “Estadio da Luz” të Lisbonës po luhet çerekfinalja e Champions League mes Barcelonës dhe Bayern Munchen, shkruan Syri.net.

Bavarezët po tregojnë një formë të jashtëzakonshme, teksa kanë vënë në “tabelë qitje” portën e Ter Stegen.

Kampionët e Gjermanisë po udhëheqin 4-1 brenda 31 minutave lojë, ku Muller ka shënuar dopjetë, dhe Perisic e Gnabry kanë vënë firmën e tyre, ndërsa edhe goli i Barcelonës mban emrin e Alaba (shkaktoi autogol).

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco