VIDEO/ Shënohen dy gola të shpejtë në Barcelona-Bayern Munchen

VIDEO/ Shënohen dy gola të shpejtë në Barcelona-Bayern Munchen

21:07, 14/08/2020

Në “Estadio da Luz” të Lisbonës po luhet çerekfinalja e Champions League mes Barcelonës dhe Bayern Munchen, shkruan Syri.net.

Ka nisur mjaft mirë për bavarezët kjo supersfidë, pasi Thomas Muller në minutën e 4-t shënon golin  e avantazhit.

Katalanasit reagojnë mjaft shpejt, teksa Alaba shkakton autogol në minutën e 7-të dhe sfida barazohet 1-1.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco