Buffon nuk e beson ende emërmin e Pirlos në krye të Juventusit: Pra tani duhet të të quaj Mister?

Buffon nuk e beson ende emërmin e Pirlos në krye të Juventusit: Pra tani duhet të të quaj Mister?

22:15, 08/08/2020

Nga shokë skuadre tashmë në marrëdhënie trajner dhe lojtar. Portieri i Juventusit, Gianluigi Buffon bëri shaka me mikun e tij Andrea Pirlo pas emërimit të këtij të fundit në pankinën e klubit bardhezi: “Pra tani duhet të të quaj Mister!?” Fat të mbarë në këtë sfidë të re Andrea!”,  ishin fjalët e tij në një postim në rrjetet sociale.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco