Emërimi i Pirlos si trajner i Juventusit, ja çfarë ndodh në rrjetet sociale

Emërimi i Pirlos si trajner i Juventusit, ja çfarë ndodh në rrjetet sociale

20:38, 08/08/2020

Andrea Pirlo është trajneri i ri i Juventusit. Lajmi për emërmin e ish-mesfushorit në krye të pankinës bardhezi ka qarkulluar shpejt në të gjithë botën dhe, jo çuditërisht, hashtagu #Pirlo në këto momente është tema e dytë më diskutuar në Twitter. Gjithashtu edhe liket dhe comentet në Facebook dhe Instagram kanë qenë masive në faqen e Juventusit, pas postimit për emërmin e Pirlos. (tuttomercatoweb)

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco