VIDEO/ Ibrahimovic nuk njeh pushime, stërvitet edhe në jaht

VIDEO/ Ibrahimovic nuk njeh pushime, stërvitet edhe në jaht

18:29, 06/08/2020

Zlatan Ibrahimovic pas përfundimit të sezonit ka vendosur të shijojë disa momente pushimi me bashkëshorten e tij, Helena Seger.

Çifti është parë në brigjet franceze në një jaht luksoz.

Por Ibra nuk është si të tjerët dhe këtë e tregon në çdo vend.

Suedezi edhe pse me pushime, sërish është stërvitur, madje edhe në jaht.

Ibrahimovic është në pritje të rinovimit të Milanit dhe mesa duket nuk dëshiron të gjendet i papërgatitur, por të jetë në formë.

View this post on Instagram

Do like me, stay in shape with @buddyfit_it

A post shared by Zlatan Ibrahimovi? (@iamzlatanibrahimovic) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco