E dashura shqiptare e Xherdan Shaqirit mahnit rrjetin me bikini

E dashura shqiptare e Xherdan Shaqirit mahnit rrjetin me bikini

20:14, 05/08/2020

Me bikini ka dal edhe ajo.

Ndonëse nuk e kemi parë e s’kemi dëgjuar shumë për të, Dhurata Ahmetaj po e vazhdon aktivitetin e saj në Instagram, shkruan Syri Kosova.

Aty ajo ka hedhur një imazh ku shihet e veshur me të brendshme.

Ndonëse jo shumë bombastike, Dhurata prapë se prapë duket shumë seksi. Ju kujtojmë, që ajo është e dashura e futbollistët të njohur shqiptar, Xherdan Shaqiri,

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco