FOTOREPORTAZH/ Kupa shkon në Durrës, mos u humbisni këto pamje

FOTOREPORTAZH/ Kupa shkon në Durrës, mos u humbisni këto pamje

22:34, 02/08/2020

Teuta feston me trofe 100-vjetorin e themelimit të klubit.

Durrsakët thyejnë kampionët e freskët të futbollit shqiptar, mposhtin Tiranën në finale me rezultatin e pastër 2-0.

Ekipi i Edi Martinit shfaqi grintë dhe personalitet në fushë.

Mos i humbisni këto pamje nga festimet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco