FOTO/ Formacionet zyrtare: Man Utd – West Ham

FOTO/ Formacionet zyrtare: Man Utd – West Ham

18:17, 22/07/2020

Janë publikuar formacionet zyrtare në sfidën që luhet në “Old Trafford” mes Manchester United dhe West Ham United e vlefshëm për javën e 37-të në Premier League.

“Djajtë e Kuq” kërkojnë me patjetër fitoren për të siguruar kualifikimin sezonin e ardhshëm në Champions League.

Ndeshja do të zhvillohet në orën 19:00, ja formacionet zyrtare:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco