Barcelona bën gati largimin e parë, nxjerr në shitje këtë futbollist!

Barcelona bën gati largimin e parë, nxjerr në shitje këtë futbollist!

11:06, 16/07/2020

Barcelona gjatë merkatos së verës do të bëjë disa ndryshime të rëndësishme.

Sipas gazetës spanjolle, Sport, mbrojtësi francez Samuel Umtitin nuk është në planet e klubit katalanas që tashmë e ka nxjerrë në shitje.

Ish mbrojtësi i Lyon, prej 4 vitesh është pjesë e Barcelonës por tashmë Arsenali ka shprehur interesim për 26-vjeçarin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco