Skenë krimi/ Qëllohet për vdekje vëllai i futbollistit të njohur

Skenë krimi/ Qëllohet për vdekje vëllai i futbollistit të njohur

12:21, 13/07/2020

Franca është zgjuar me lajme të hidhura.

Herët në mëngjes, u raportua vrasja e vëllait të futbollistit të Tottehamit, Serge Aurier i cili është qëlluar për vdekje në qytetin e Toulouse.

26-vjeçari mori plagë me armë në stomak, ndërsa u shpall i vdekur pas mbërritjes në spital. Policia është akoma në ndjekje të vrasësit ndërsa nuk jepet informacion si ka ndodhur ngjarja.

Christopher ishte 26 vjeç, ndërsa futbollisti i Tottenhamit ende nuk ka reaguar për lajmin e tmerrshëm që ka prekur familjen e tij.

?

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco