FOTO/ Papritur ndërron jetë sportisti 30-vjeçar në Britani

FOTO/ Papritur ndërron jetë sportisti 30-vjeçar në Britani

10:24, 13/07/2020

Kampioni britanik i MMA-së, Jahreau Shepherd, ka ndërruar jetë në moshën 30 vjeçare.

Mediat kanë raportuar se vdekja e tij ishte e papritur, ndërkohë që pas ekzaminimeve mjekësore pritet të konfirmohet shkaku.

Shepherd ka qenë kampion në kategorinë e peshave të mesme të lehta në promovuesit e MMA, Contenders, të cilët e konfirmuan lajmin e hidhur në Instagram.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco