VIDEO/ Njësoj si Messi, ‘ylli’ i Tottenhamit shënon gol fantastik. Mos e humb klasin...

VIDEO/ Njësoj si Messi, ‘ylli’ i Tottenhamit shënon gol fantastik. Mos e humb klasin...

18:13, 12/07/2020

Po luhet derbi londinez mes Tottenhamit dhe Arsenalit e vlefshme për javën e 35-të në Premier League.

Në minutën e 19’ Tottenhami barazon rezultatin 1-1 me anë të Heung-Min Son i cili realizon me parabol.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco