Formacionet zyrtare në derbi: Tottenham – Arsenal

Formacionet zyrtare në derbi: Tottenham – Arsenal

16:57, 12/07/2020

Janë publikuar formacionet zyrtare të derbit londinez ndërmjet Tottenhamit dhe Arsenalit e vlefshme për javën e 35-të në Premier League.

Të dyja skuadrat nuk kanë pasur sezonet e tyre më të mira, prandaj e kanë shumë të vështirë të sigurojnë pjesëmarrjen në Europë.

Takimi fillon në orën 17:30, ndërsa më poshtë janë publikuar formacionet zyrtare:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco