FOTO/ Atalanta ndali Juventusin, nota për Berat Gjimshitin

FOTO/ Atalanta ndali Juventusin, nota për Berat Gjimshitin

08:54, 12/07/2020

Juventus nuk arriti dot të fitonte mbrëmjen e djeshme 2-2 ndaj Atalantës në “Allinaz Stadium”, shkruan Syri.net.

Për Bergamaskët titullarë ishte edhe mbrojtësi kombëtares shqiptare, Berat Gjimshiti.

27 vjeçari luajti gjatë gjithë takimit, duke bërë një paraqitje të mirë.

Pas ndeshjes, Gjimshiti u vlerësua me notën 6.3.

Në tabelën e mëposhtme mund të shihni notat e lojtarëve të sfidës Juventus - Atalanta.  

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco