VIDEO/ Befasia, Atalanta në avantazh përballë Juventusit

VIDEO/ Befasia, Atalanta në avantazh përballë Juventusit

22:19, 11/07/2020

Atalanta ka befasuar Juventusin.

Miqtë kanë kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj bardhezinjve.

Në minutën e 16’ ishte Duvan Zapata i cili bëri gjithçka mirë duke depërtuar në zonë dhe më pas mposhti portierin kundërshtar

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco