Formacionet zyrtare: Kukësi – Teuta, ja si rreshtohen skuadrat...

Formacionet zyrtare: Kukësi – Teuta, ja si rreshtohen skuadrat...

20:25, 11/07/2020

Sot në orën 20:45 do të luhet dueli ndërmjet Kukësit dhe Teutës e vlefshme për javën e 33-të në Kategorinë Superiore.

Një përballje tepër vendimtare për sa i përket objektivave të skuadrave, e cila pritet të jetë tepër e luftuar në fushën e lojës.

Fitorja për Kukësin është detyrim në sfidën e sotme, për të shpresuar te një mrekulli deri në javën e fundit, për sa i përket titullit kampion.

Formacionet zyrtare:

Kukësi: Xhika, Maliqi, Teqja, Krasniqi, Kotobelli, Limaj, Musolli, Rroca, Abazaj, Ethemi, Kuper

Teuta: Frasheri, Todorovski, Hoxha, Arapi, Kuro, Kallaku, Aleksi, Avdyli, L. Vila, E. Vila, Hebaj

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco