PSG përballë Atalantës në Champions, Leonardo nuk bën parashikim

PSG përballë Atalantës në Champions, Leonardo nuk bën parashikim

13:39, 10/07/2020

Drejtori sportiv i Paris Saint-Germain, Leonardo, komenton në shortin e Champions League, ku ekipi i tij do të vihet kundër Atalantës në çerekfinale.

Braziliani ka luajtur në Itali dhe i njeh mirë ekipet italiane, por gjithashtu ka qenë drejtues te Milani dhe është përballur ndaj skuadrës së çudirave të Gasperinit.

Atalanta nuk ka humbur në 11 ndeshje radhazi dhe në të vërtetë e shfrytëzoj këtë mundësi për të përshëndetur miqtë që kam lënë në Itali, do të jetë kënaqësi t’i takoj në Ligën e Kampionëve. Formati është i ndryshëm dhe secila prej këtyre skuadrave do të ketë shansin të fitojë ose kalojë përpara. Nuk ka parashikime këtu”, deklaroi Leonardo.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco