VIDEO/ Inter përmbys rezultatin ndaj Veronës

VIDEO/ Inter përmbys rezultatin ndaj Veronës

23:10, 09/07/2020

Inter ka përmbysur rezultatin 2-1 ndaj Veronës në ndeshjen e vlefshme për javën e 31-të në Serie-A.

Në minutën e 49 ’ ishte Candreva ai i cili vendosi baraspeshën në këtë sfidë. Vetëm 6 minuta më vonë erdhi edhe goli i përmbysjes, i realizuar përsëri nga Candreva, që është ndihmuar nga një devijim i Dimarco-s.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco