VIDEO/ Pogba shënon gol të bukur nga distanca

VIDEO/ Pogba shënon gol të bukur nga distanca

22:36, 09/07/2020

Manchester United po fiton me rezultatin 3-0 në transfertë ndaj Aston Villas në ndeshjen e vlefshme për javën e 34-të në Premier League.

Në minutën e 58’ ishte Paul Pogba ai i cili realizoi një gol të bukur për “Djajtë e Kuq”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco