Presidenti i Veronës: Kumbulla? Marash është lojtar i klasit të lartë!

Presidenti i Veronës: Kumbulla? Marash është lojtar i klasit të lartë!

22:31, 09/07/2020

Presidenti i Verona, Maurizio Setti foli në mikrofonat e Sky Sport para ndeshjes kundër Interit.

Setti nuk i shpëtoi as kësaj radhe pyetjes në lidhje me të ardhmen e mbrojtësit shqiptar, Marash Kumbulla, për të cilin interesohen klube të mëdha evropiane.

Kumbulla? " Ne e mbyllëm me Marottan (qesh). Marash është një lojtar i klasit të lartë. Ka shumë ekipe të interesuara. Ne e dimë se çfarë duhet të bëjmë ”, tha Setti.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco