VIDEO/ Klas i pabesueshëm, Suarez finalizon aksionin e bukur të Barcelonës!

VIDEO/ Klas i pabesueshëm, Suarez finalizon aksionin e bukur të Barcelonës!

23:27, 08/07/2020

Barcelona ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen në derbi ndaj Espanyolit e vlefshme për javën e 35-të në la Liga.

Në minutën 56’ ishte Luis Suarez i cili finalizoi aksionin e bukur të blaugranasve.

Antoine Griezmann dhuroi një asist me thembër.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco