VIDEO/ Njihet si tifoz i Milanit, komentatori feston si i çmendur në studio 4 golat ndaj Juventusit

VIDEO/ Njihet si tifoz i Milanit, komentatori feston si i çmendur në studio 4 golat ndaj Juventusit

10:01, 08/07/2020

Edhe pse luhej pa praninë e tifozëve, Milan-Juventus ishte një ndeshje spektakolare, e cila pati përmbysje, gola dhe shumë emocione.

Spektakël ka dhuruar edhe Tiziano Crudeli me komentin e tij, ditën e djeshme.

Crudeli njihet si një tifoz i “thekur” i Milanit dhe katër golat e kuqezinjve i ka festuar jo pak.

Për këtë rikthim të çmendur të Milanit,  komentatori zyrtar i klubit nuk iu ka besuar syve.

Për më tepër shikoni si i feston ai golat e kuqezinjve në videon e mëposhtme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco