VIDEO/ Çmendet Milani, përmbys rezultatin ndaj Juventusit

VIDEO/ Çmendet Milani, përmbys rezultatin ndaj Juventusit

23:21, 07/07/2020

Milan ka përmbysur  sfidën me Juventusin 3-2. Kuqezinjtë e panë veten në disavantazhin 2 golave (Rabiot 47, Ronaldo 53). Mirëpo, skuadra e Stefano Piolit arriti të reagonte dhe brenda 15 minutave ktheu rezultatin e takimit.

Fillimisht ishte Ibrahimovic që realizoi në minutën e 62-të me anë të një penalltie, ndërsa Kessie (66) dhe Leao (67) përmbysën rezultatin.  

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco